آخرین تریلر از سری بازی های توتال وار (Total War) منتشر شد، توتال وار برای اولین بار به چین باستان می رویم. با گیمر همراه باشید.

 

کمپانی های توسعه دهنده سری بازی های توتال وار Sega و Creative Assembly از جدیدترین نسخه این سری با نام سه پادشاهی (Three Kingdoms) رو نمایی کردند.

سری توتال وار که در سبک استراتژی است و بازیکنان و کشورها و قوم ها به صورت نوبتی بر روی نقشه لشکریان خود را جابجا و شهر هایشان را میسازند. نبرد های لشکریان هم به صورد همزمان در در میادین جنگ است.

این بازی که هر بار در زمان و مکان های مختلف بخشی از تاریج جهانمان را برایمان بازگو می کند و این امکان را به بازیکنان می دهد تا اگر در آن زمان حاکم ملتی بودیم چگونه تلاش می کردند تا آن را به قدرت برسانیم. مانند Total War: Rome که در ۲۰۰ سال قبل از میلاد در اروپا، شمال افریقا و خاورمیانه و ملل آن را به تصویر می کشد و یا Total War: Shogun که شما را به عصر فئودال در ژاپن می برد.

Total War,Total War: Three Kingdoms,Three Kingdoms,Total war chine,Sega,Creative Assembly,Trailer game,Trailer Total war,تریلر بازی,تریلر Total War,بازی توتال وار,Trailer Total War: Three Kingdoms,بازی استراتژیک,بازی PC,بازی استراتژیکی,

این بار گیمرها برای اولین بار قرار است به چین سال ۱۹۰ قبل از میلاد بروند. زمانی که سه پادشاهی در رقابت برای قدرت چین را وارد آشوب و هرج و مرج کردند.

در این تریلر امپراطوری هان درگیر جنگ داخلی شده است و سه قهرمان برای پایان دادن به این آشفتگی با هم پیمان برادری می خورند و به جنگ رژیم سرکوب گر دونگ ژو می روند.

ابن بازی از نظر روایت داستان تاریخی کامل ترین نسخه از سری بازی های توتال وار نیز می باشد.

تاریخ انتشار بازی Total War: Three Kingdoms در پاییز ۲۰۱۸ اعلام شده است.

برای دانلود ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام نمایید.