انجمن سرگرمی‌ های نرم‌افزاری (ESA) لوگوی نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۸ را رونمایی کرد که ظاهر مدرن تری را به خود گرفته است. با گیمر همراه باشید.

 

E3 یا همان Electronic Entertainment Expo (نمایشگاه سرگرمی‌ های الکترونیک) بزرگترین رویداد در زمینه بازی های ویدیویی است که سالانه در ماه خرداد برگزار می شود. انجمن ESA برگزار کننده این رویداد عظیم و مهم می باشد.

حال این انجمن در جدیدترین اخبار نمایشگاه E3 2018، لوگوی جدید این رویداد را معرفی کرده است که نسبت به لوگوهای سال های قبل مدرن تر به نظر می رسد.

بر خلاف لوگو سال ۲۰۱۷ این نمایشگاه که حرف E و عدد ۳ به صورت عمودی در کنار هم قرار گرفته بود، در لوگو جدید شاهد کنار هم قرار گرفتن این دو به صورت افقی هستیم. انجمن سرگرمی‌ های الکترونیک در این رابطه اظهار داشت که لوگوی جدید دارای ترکیب رنگ آشنایی است اما طراحی آن به منظور کارایی بیشتر در برنامه‌ های دیجیتالی مدرن به‌ روز شده است.

  • لوگوی نمایشگاه E3 2017

نمایشگاه E3 2018 در تاریخ ۲۲ – ۲۴ خرداد ماه سال ۱۳۹۷ در شهر لس آنجلس و در مرکز همایش های این شهر برگزار خواهد شد. انجمن سرگرمی‌ های نرم‌ افزاری اعلام کرد که در نمایشگاه E3 2018 انتظار افزایش تعداد نمایش‌ دهنده‌ ها و بازی‌ ها نسبت به سال قبل را دارد.

بنا به آمار انجمن ESA در نمایشگاه E3 2017 بیش از ۳۰۰ ارائه‌دهنده حضور داشتند و ۲۰۰۰ محصول در این نمایشگاه نمایش داده شد. همچنین بیش از ۶۸ هزار و ۴۰۰ نفر در این نمایشگاه شرکت کردند که ۱۵۰ هزار نفر از آن ها مردم عادی بودند.

نظرات خود را درباره لوگوی جدید E3 2018 و انتظاراتتان را از این نمایشگاه با ما در میان بگذارید.