اطلاعاتی در مورد فیلم به سوی ستارگان با بازی برد پیت که در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد. با گیمر همراه باشد.

 

چندی پیش خبر حضور برد پیت (Brad Pitt) ستاره هالیوودی سینما در یک فیلم علمی تخیلی در فضا‌ی مجازی انتشار یافت. تاکنون نیز سؤالات بسیاری برای علاقه‌مندان به این هنرپیشه را ایجاد کرده بود تا اینکه این خبر تائید شد.

جیمز گری (James Gray) کارگردان آمریکایی که آخرین فیلم او با نام شهر گمشده زی (Lost City of Z) که در مورد داستان واقعی یک سرهنگ آمریکایی که برای پیدا کردن یک شهر گمشده پا به جنگل‌های آمازون می‌گذارد است و پس از اکران در چند ماه گذشته با استقبال نسبتاً خوبی از سویی منتقدین و تماشاگران روبرو شد کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد.

نام احتمالی فیلم به‌سوی ستارگان خواهد بود البته به صورت قطعی نمی‌توان گفت که با همین نام نیز اکران گردد. داستان فیلم در مورد یک فضانورد به نام مک برایاند با بازی گری برد پیت است که به دنبال پدرش می‌گردد. پدر او که ۲۰ سال پیش به یک سفر فضایی یک طرفه یعنی بدون بازگشت رفته است.

به احتمال بالا و با توجه به شایعات نقش پدر مک برایاند در فیلم توسط هنرپیشه محبوب و برنده اسکار یعنی تامی لی جونز (Tommy Lee Jones) بازی خواهد شد. البته هیچ خبری در این مورد تاکنون تائید یا تکذیب نشده است.

با کمی توجه به عناصر سازنده این فیلم یعنی کارگردان و بازیگران می‌توان در یافت که فیلم خوبی در حال ساخت است پس باید تا آخر سال ۲۰۱۸ منتظر ماند تا این فیلم اکران گردد.