جدیدترین نسخه سری COD که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و لقب مورد انتظارترین بازی سال را دریافت کرده بود، حال در فروش رکوردشکنی کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

بالاخره اکتیویژن پس از چندین نسخه ساخت بازی در آینده، دید که گیمرها رغبتی به این نوع عناوین ندارند؛ بنابراین این کمپانی در سال ۲۰۱۷ جدیدترین غول خود را راهی بازار کرد تا رقیب بزرگی برای عناوین ژانر اکشن باشد.

بازی Call of Duty: WWII با این که در سه ماهه نهایی ۲۰۱۷ عرضه شد اما همین مدت کم کافی بود تا ۷ هفته پی در پی در انگلستان از نظر فروش صدرنشین شود، لقب مورد انتظارترین بازی سال را ازآن خود کند و همچنین به تازگی اعلام شده است که فروش بازی به بیش از ۱ میلیون دلار رسیده است.

در نشست خبری که به مناسبت این موفقیت برگزار شد، کمپانی اکتیویژن در ادامه اظهارات خود بیان کرد که بازی Call of Duy: WWII و بازی Destiny 2 از نظر درآمد در آمریکای شمالی اولین و دومین جایگاه راه به خود اختصاص داده اند.

Activision,COD,Call Of Duty WWII,Crash Bandicoot N. Trilogy,Destiny 2,کالاف,کالاف دیوتی,اکتیویژن,دستینی 2,پرفروش ترین بازی,پرفروش ترین بازی سال 2017,پرفروش ترین بازی 2017

ناشر این بازی در ادامه افزود که در طی ۸ سال Call of Duty از پردرآمد‌ترین سری بازی‌ ها در سراسر دنیا و در طی ۹ سال در آمریکای شمالی محسوب می‌ شود. همچنین بازی Call of Duty: WWI در تاریخ اکتیویژن توانست لقب «بزرگترین عرضه» را به خود اختصاص دهد.

همچنین در سال ۲۰۱۷ شاهد عرضه بازی نوستالژیک Crash Bandicoot از سوی اکتیویژن بودیم که توانست موفقیت بسیار بالایی بدست آورد و این عنوان هم برای چندین هفته پی در پی صدرنشین چارت انگلستان شده بود.

بی شک اکتیویژن در سال ۲۰۱۷ به خوبی خود را در صنعت گیم تثبیت کرده است و می توان گفت خیلی بهتر از سایر رقبا عملکرد داشته است.

Activision,COD,Call Of Duty WWII,Crash Bandicoot N. Trilogy,Destiny 2,کالاف,کالاف دیوتی,اکتیویژن,دستینی 2,پرفروش ترین بازی,پرفروش ترین بازی سال 2017,پرفروش ترین بازی 2017

در پی موفقیت های کمپانی Activision، مدیر عامل این کمپانی گفته است:

«از نظر درآمد، Call of Duty: WWII اولین بازی کنسولی سال جاری در آمریکای شمالی است و بازی Destiny 2 دومین. این امر نشان‌ گر این است که Call of Duty در طی ۹ سال پرفروش ترین مجموعه در آمریکای شمالی و در طی ۸ سال در سراسر جهان است.

از تمامی طرفداران برای اشتیاق آن ها به این مجموعه سپاسگذار هستیم و از تیم توسعه دهنده پراستعداد که توانستند این موفقیت را برای این مجموعه به ارمغان بیاورند، متشکر هستم.»