سیستم ESRB بالاخره در اواخر سال ۲۰۱۷ سکوت خود را شکست و در اخبار جدیدی رده بندی سنی بازی God of War را مشخص نمود. با گیمر همراه باشید.

 

حتما می دانید که هر بازی و هر ژانری طرفداران بخصوص خود را دارد و علاوه بر این به علت وجود خشونت، ترس و برخی مسائل دیگر تمامی بازی های برای تمامی سنین توصیه نمی شود؛ بنابراین سیستم ESRB بازی ها را در درجه بندی سنی مخصوصی قرار می دهد تا مشکلی برای مخاطبان پیش نیاید.

در سال ۲۰۱۸ عناوین بسیاری برای گیمرها عرضه خواهد شد که هیجان انگیزترین و مورد انتظارترین آن ها بازی God of War می باشد.

God Of War,Kratos,Santa Monica,Sony,PS4,کریتوس,اخبار جدید بازی خدای جنگ,تاریخ انتشار بازی خدای جنگ,تاریخ انتشار بازی God of War,تاریخ انتشار بازی God of War 4,درجه سنی بازی خدای جنگ,درجه سنی بازی God of War,سانتا مونیکا,کوری بارلوگ,ESRB

سیستم ESRB درجه سنی M یا همان بالغ را برای بازی God of War انتخاب کرده است و همچنین اطلاعاتی درباره گیم پلی بازی و روند داستانی نیز فاش شده است.

در ادامه توضیحات و دلایل انتخاب این درجه سنی برای بازی خدای جنگ جدید آمده است:

«God of War یک بازی اکشن ماجراجویی است که در جریان آن شما کنترل شخصیتی نیمه خدا نیمه انسان به نام کریتوس را دارید که در کنار پسر خود با نیروهای ماوراءالطبیعی مبارزه می‌ کند.

همچنین دوربین بازی نیز از زاویه شانه شخصیت بازی است و شما به مناطق مختلفی از نورس سفر خواهید کرد و با اسلحه‌هایی نظیر تبر، تیغه‌های دوتایی وصل شده به زنجیر و شمشیر به جنگ خدایان و نیمه خدایان، هیولاها، اژدها و اسلکت‌ ها می‌ روید.

در جریان بازی شاهد گیم‌ پلی خشونت آمیز هستیم. جایی که شما به صورت مداوم به دشمنان خود مشت و لگد خواهید زد و از طریق سلاح خود آن‌ ها را به دونیم تقسیم می‌ کنید! زمانی که با دشمنانی نظیر غول و اژدها مواجه می‌ شوید، خشونت بازی بیش از پیش افزایش پیدا می‌ کند.

برای مثال در قسمتی از بازی کریتوس به واسه اسلحه خود زبان یک اژدها را از بین می‌ برد و در جایی دیگر به واسطه تبر خود، آرواره‌ های یک غول را از بین می‌ برد. در بخشی از داستان بازیکنان قادر خواهند بود سر یک شخصیت را از بدنش جدا کنند. همچنین بازی دارای واژه‌ های نامناسب در دیالوگ‌ ها است.»

مهم ترین بخش این بیانیه قسمتی که در آن از واژه Double-Chained Blades استفاده شده است. معنی این کلمه همان تیغه های دوتایی یا همان شمشیرهای هرج و مرج کریتوس هستند که شایعات را درباره حضور در نسخه جدید به اوج رسانده است.

بازی God of War در اوایل سال ۲۰۱۸ بطور انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد.