کارگردان بازی Ace Combat 7: Skies Unknown به تازگی اطلاعات جدیدی را درباره جدیدترین نسخه سری بازی‌های Ace Combat منتشر کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

در آخرین اخبار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown، کارگردان بازی؛ اقای کازوتوکی کونو اطلاعاتی درباره بازی و جت‌های جنگی داده است و گفته است بازی‌بازان به بیش از ۳۰ هواپیما جنگی دسترسی خواهند داشت تا مبارزات هرچه بهتری را تجربه کنند و انتخاب بیشتر و گزینه‌های متفاوتی را در اختیار داشته باشند.

این اطلاعات توسط ویدیویی که این کارگردان به یک سری سوالات پاسخ داده بود منتشر شده است که گویا این فیلم به دلایلی پس از امنتشار به سرعت پاک شده است ولی اطلاعات این ویدیو پخش شده است.

در ابتدا کازوتوکی کونو گفته است که حدود ۳۰ هواپیما جنگی در بازی حضور خواهند داشت و همچنین تمامی جت‌های جنگی حاضر در سری بازی‌های Ace Combat بازسازی شده‌اند تا در آخرین نسخه این عنوان یعنی در Ace Combat 7: Skies Unknown حضور داشته باشند.

همچنین کازوتوکی کونو گفته است که تیم سازنده این عنوان پس از ۱۰ سال از انتشار آخرین نسخه این بازی تصمیم گرفته‌اند بار دیگر شماره جدیدی را از سری ریشه‌دار Ace Combat بسازند و یکی از عوامل مهم در این راه نویسنده بازی؛ «سونائو کاتابوچی» می‌باشد که دوباره به تیم بازگشته است. او نویسنده عناوین موفق Ace Combat 4 و Ace Combat 5 بوده است.

کونو اعلام کرده است که داستان این قسمت با نسخه‌های پیشین ارتباطی ندارد ولی در بازی ایستراگ‌هایی وجود خواهند داشت که بازی‌بازان نسخه‌های پیشین آن‌ها را به خوبی درک خواهند کرد. همچنین او درباره وافع‌گرایی بازی و هدف تیم سازنده درباره این که مطمئن می‌شوند که عناصر بازی زیاد از حالت واقعی منحرف نشود،گفته است.

در این راستا بازی Ace Combat 7: Skies Unknown از ویژگی‌های سیستم trueSKY که در بازی Drive Club بکار رفته است بهره خواهد برد.

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown قرار است در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های PlayStation 4، Xbox One و PC منتشر شود. همچنین گفته شده است این بازی قرار است بصورت ویژه‌ای برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن (PlayStation VR) منتشر شود و بازی را بیش از پیش هیجان‌انگیز و جذاب کند.

برای مشاهده مطالب بیشتر درباره این بازی و تماشای گیم‌پلی آن می‌توانید به این مطلب سر بزنید.